Komunikat w sprawie obozu Grow Camp

Uprzejmie informujemy, że kolejne wpłaty za obóz Grow Camp zostają wstrzymane. Czekamy na oficjalne ogłoszenie restrykcji dotyczących organizacji obozów w wakacje 2020. Prosimy jeszcze o kilka dni cierpliwości.

Na ten moment możemy zaproponować Państwu następujące opcje:

1. Dalsza chęć uczestnictwa w obozie

Jeżeli zdecydują się Państwo na uczestnictwo dziecka w obozie, to prosimy o wiadomość na kontakt@growacademy.pl z poniższą informacją:

Deklaruję udział dziecka w obozie Grow Camp 2020 i w przypadku organizacji obozu zobowiązuję się do uiszczenia pozostałej kwoty w wysokości 1200 zł za obóz do dnia wskazanego przez organizatora tj. 28.05.2020.

 • Kwota: 1200 zł
 • Termin wpłaty: 28 maja 2020
  (w przypadku braku decyzji rządu w sprawie organizacji obozów do dnia 28 maja termin płatności zostanie przedłużony o kilka dni)
   
 • Imię i nazwisko dziecka: ……………………….
 • Imię i nazwisko rodzica / prawnego opiekuna: …………………………….
 • Data złożenia deklaracji: …………………………………..
 • Organizator obozu:
  • Grow Brand Piotr Chojnacki
   ul. Żywiczna 16a
   05-092 Łomianki
   NIP: 7010114312

 O organizacji obozu zdecydujemy na podstawie ilości deklaracji.

Jeżeli już teraz są Państwo zdecydowani na udział dziecka, to poprosimy o możliwie szybkie wysłanie deklaracji, pozwoli nam to oszacować ilość chętnych.

Oczywiście dokładnie przeanalizujemy wprowadzone restrykcje. Przede wszystkim bierzemy pod uwagę bezpieczeństwo i zdrowie dzieci.

Prosimy o cierpliwość, będziemy potrzebowali kilku dni na ostateczną decyzję.

W przypadku gdy liczba uczestników się zmniejszy, skład trenersko – wychowawczy zostanie dopasowany do ilości osób na obozie. Postaramy się jednak, żeby wszystkie osoby z podanej wcześniej kadry pojechały razem z nami. Na pewno zapewnimy ciekawy program taneczno-akrobatyczny.

Jesteśmy w stałym kontakcie z kierownikiem Ośrodka Wypoczynkowego Bęsia. Na bieżąco śledzimy informacje dotyczące restrykcji oraz śledzimy przygotowania ośrodka do bezpiecznego pobytu dzieci. Osoby zarządzające ośrodkiem podchodzą do tego tematu bardzo rozsądnie i odpowiedzialnie.  Chcielibyśmy także podkreślić, że zgodnie z podpisaną z ośrodkiem umową przysługuje nam duża sala z lustrami, która będzie przez nas wykorzystywana na wyłączność.

2. Rezygnacja z uczestnictwa w obozie

Jeżeli już teraz są Państwo pewni, że nie zdecydują się Państwo na udział dziecka w obozie, to poprosimy o wiadomość na kontakt@growacademy.pl z poniższą informacją:

W związku z COVID-19 oświadczam, że rezygnuję z udziału dziecka w obozie Grow Camp 2020 i proszę o zwrot kwoty I raty na konto, z którego został wykonany przelew.
Kwota pierwszej raty wyniosła: 750 zł.

 • Imię i nazwisko dziecka: ……………………….
 • Imię i nazwisko rodzica / prawnego opiekuna: …………………………….
 • Data rezygnacji: …………………………………..
 • Organizator obozu:
  • Grow Brand Piotr Chojnacki
   ul. Żywiczna 16a
   05-092 Łomianki
   NIP: 7010114312

Zgodnie z deklaracją zaliczka za obóz miała być bezzwrotna, jednak rozumiemy Państwa ewentualne obawy i zaakceptujemy każdą decyzję. W takiej opcji pieniądze zostaną zwrócone na konto i dziecko zostanie wypisane z listy uczestników obozu.

3. Stacjonarne warsztaty taneczno-akrobatyczne

Jeżeli jednak podejmiemy ostateczną decyzję o odwołaniu obozu Grow Camp bierzemy także pod uwagę organizację stacjonarnych warsztatów taneczno-akrobatycznych w terminie 7-17 lipca (miejsce: Grow Academy Łomianki, Pawłowska 6).
Oczywiście jest to jak na razie pomysł, szczegóły będziemy mogli określić po podjęciu ostatecznej decyzji w sprawie organizacji obozu.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, to pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiamy
Grow Team

Top