LEKCJE ONLINE #growathome

Drodzy rodzice!

Jak wiecie obecna sytuacja jest trudna… Grow Academy będzie zamknięte do Wielkanocy.

Co dalej – zobaczymy, mamy nadzieję wrócić do zajęć grupowych jak najszybciej, ale jednocześnie widzimy co się dzieje na świecie i obawiamy się, że kwarantanna może się przedłużyć.

Decyzję o zawieszeniu zajęć podjęliśmy od razu po zamknięciu szkół i przedszkoli, zdrowie uczestników zajęć jest dla nas najważniejsze. Jednocześnie, kolejny tydzień kwarantanny to kolejny tydzień bez pracy dla nas, czyli wszystkich trenerów Grow Academy. Nie jest to dla nas łatwa sytuacja, ponieważ zajęcia to nasza główna pasja, ale też praca i źródło dochodu.

W obecnej sytuacji chcielibyśmy zaproponować Państwu opcję regularnych zajęć online. Zaczęliśmy od przygotowania dla Państwa kilku filmików, które są dostępne tutaj i spotkaliśmy się z pozytywnym odbiorem.

W związku z tym chcielibyśmy zaproponować Państwu następujące rozwiązanie:

Będziemy spotykać się z daną grupą na wspólnym treningu w aplikacji ZOOM, która umożliwia kontakt w czasie rzeczywistym – uczestnicy zajęć widzą trenera, trener może odpowiadać na pytania i zobaczyć jak uczestnicy wykonują dany ruch czy ćwiczenie.

Mamy świadomość, że dzieci mają teraz duże wyzwanie w postaci zaległości w nauce. Wiemy też, że forma online to coś innego i sami nie możemy się doczekać wspólnych spotkań na sali. Wierzymy jednak, że dzieciom też brakuje zajęć, aktywności fizycznej i kontaktu z pozostałymi uczestnikami zajęć. Chcemy utrzymać wypracowaną wcześniej formę i w pozytywnej atmosferze wspólnie trenować w czasie kwarantanny.

Dodatkowo uczestnicy zajęć online będą dostawać choreografie / ćwiczenia w formie filmiku, żeby mogli ćwiczyć także poza umówionymi treningami.

Dzieci będą mogły też wysyłać nam filmiki z zatańczoną choreografią / wykonywanym ćwiczeniem, żebyśmy mogli podpowiedzieć co jest dobrze a nad czym można jeszcze popracować. Z niektórymi dziećmi jesteśmy już w takim kontakcie, bardzo dziękujemy za zaangażowanie i przesyłane filmiki!

Pakiet w cenie 80 zł / miesiąc będzie zawierał:

  • 4 lekcje online w czasie rzeczywistym
  • Filmiki instruktażowe, które pozwolą dziecku trenować poza czasem zajęć online
  • Kontakt z trenerem – pomoc i informacja zwrotna

Wiemy, że sytuacja jest bardzo nietypowa, jednak każda osoba, która zdecyduje się na taką formę kontynuacji zajęć dołoży cegiełkę do naszego przetrwania w tym trudnym okresie i dalszego rozwoju Grow Academy.

Osoby zainteresowane lekcjami online prosimy o wysłanie SMS’a, żebyśmy wiedzieli ilu jest chętnych.

Godziny zajęć online będą jeszcze do ustalenia, ale będą podobne do terminów zajęć w Grow Academy.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z formy lekcji online. Pomoże nam to przetrwać ten trudny okres, wesprzeć pracujących dla nas trenerów oraz przełamać nudę związaną z koniecznością pozostania w domu.

Pozdrawiamy,
Grow Team

Top