Odwołanie Grow Camp 2020

Komunikat w sprawie obozu Grow Camp

W piątek 22.05 Minister Zdrowia Łukasz Szumowski poinformował, że ostateczna decyzja w sprawie organizacji obozów oraz wprowadzanych restrykcji zostanie określona w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Niektóre restrykcje zostały już upublicznione w mediach, jednak cały czas nie ma oficjalnego stanowiska rządu ani oficjalnej informacji na stronie Głównego Inspektora Sanitarnego. Ostateczna decyzja będzie zależała od przewidywanej krzywej zachorowań na okres lipiec – sierpień.

Planowane restrykcje to m.in. : zmniejszenie ilości dzieci w autokarze oraz w pokojach, zmniejszenie ilości osób w grupach (12-14 dzieci), regularne mierzenie temperatury uczestnikom kolonii, niedopuszczenie do obozu dzieci, które miały kontaktu z osobami, które przebywały na 14-dniowej kwarantannie. Nie została jeszcze określona kwestia konieczności noszenia maseczek podczas obozu ani tego, czy dzieci z dwóch poszczególnych grup ( np. 12-osobowych) będą mogły się integrować podczas wspólnych animacji.

Cały czas nie została określona jedna z ważniejszych kwestii – jakie będą procedury w przypadku podejrzenia COVID-19 u jednego z dzieci – czy cały obóz będzie poddany kwarantannie czy jedno z dzieci zostanie zabrane przez rodziców do domu.

Niestety cały czas pozostaje więcej pytań niż odpowiedzi. Sytuacja jest dynamiczna i zmienia się co kilka dni.

Termin naszego obozu to pierwsza połowa lipca, w związku tym jesteśmy zobowiązani do dopilnowania terminów takich jak zgłoszenie obozu do Kuratorium Oświaty (w zgłoszeniu musi zostać podana dokładna ilość uczestników obozu).

Termin wpłat do 28 maja został przez nas określony, ponieważ mamy bardzo duże zobowiązania w stosunku do ośrodka i z decyzją o organizacji obozu nie możemy czekać do ostatniej chwili. Mamy świadomość tego, że mają Państwo wiele obaw i także monitorują Państwo sytuację w kraju.

W związku z tym, po przeanalizowaniu ilości dotychczasowych deklaracji, zdecydowaliśmy o przeniesieniu obozu na wakacje 2021 i rezygnacji z organizowania obozu w lipcu 2020.

Mamy nadzieję, że w wakacje 2021 sytuacja będzie już w pełni stabilna i będziemy mogli zorganizować obóz w takiej formie oraz składzie jak od początku zaplanowaliśmy. Do tego czasu wprowadzane restrykcje oraz procedury zostaną dokładnie przetestowane i przeanalizowane.  Przede wszystkim mamy na względzie zdrowie uczestników obozu, a także komfort psychiczny zarówno dzieci jak i rodziców.

Do względnej ,, normalności ‘’ będziemy wracać stopniowo i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się na treningach na sali. W terminie obozu planujemy zorganizować stacjonarne warsztaty taneczne oraz akrobatyczne. Oczywiście będziemy trenować w małych grupach i z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Szczegóły podamy już niedługo.

 

W aktualnej sytuacji proponujemy następujące opcje:

 

OPCJA NR 1: VOUCHER

Przeniesienie dotychczasowych wpłat w formie Vouchera do wykorzystania w trakcie obozu Grow Camp w wakacje 2021 (termin: lipiec 2021, dokładną datę podamy po ustaleniu nowej daty obozu z właścicielami ośrodka Bęsia . Data będzie zależna od terminu zakończenia roku szkolnego 2021).
Osoby, które zdecydują się na taką opcję będą miały pierwszeństwo na liście zapisanych na obóz. Wybór Vouchera będzie dla nas dużym wsparciem w trakcie kryzysu, ale jednocześnie zrozumiemy każdą z Państwa decyzji.

Osoby, które zdecydują się na taką opcję prosimy o wiadomość na kontakt@growacademy.pl z poniższą informacją:

W związku z COVID-19 i decyzją organizatora o odwołaniu obozu Grow Camp decyduję się na Voucher w wysokości 750 zł do wykorzystania w formie zaliczki na obóz w wakacje 2021. 

 • Imię i nazwisko dziecka: ……………………….
 • Imię i nazwisko rodzica / prawnego opiekuna: …………………………….
 • Data: …………………………………..
 • Organizator obozu:
  • Grow Brand Piotr Chojnacki
  • ul. Żywiczna 16a
  • 05-092 Łomianki
  • NIP: 7010114312

 

OPCJA NR 2: ZWROT DOTYCHCZASOWYCH WPŁAT NA KONTO

Osoby, które zdecydują się na taką opcję prosimy o wiadomość na kontakt@growacademy.pl z poniższą informacją:

W związku z COVID-19 i decyzją organizatora o odwołaniu obozu Grow Camp proszę o zwrot kwoty I raty na konto, z którego został wykonany wcześniejszy przelew.
Kwota pierwszej raty wyniosła: 750 zł.

 • Imię i nazwisko dziecka: ……………………….
 • Imię i nazwisko rodzica / prawnego opiekuna: …………………………….
 • Data: …………………………………..
 • Organizator obozu:
  • Grow Brand Piotr Chojnacki
  • ul. Żywiczna 16a
  • 05-092 Łomianki
  • NIP: 7010114312

 

Podjęcie tej decyzji było dla nas bardzo trudne,
Z góry dziękujemy za zrozumienie,
Grow Team

 

Top