Treningi Grow Academy

Treningi Grow Academy
Szczegóły dotyczące funkcjonowania zajęć

Drodzy rodzice!

Zgodnie z aktualnie obowiązującym Rozporządzeniem zajęcia Grow Academy odbywają się normalnie.
Oczywiście działamy zgodnie z naszymi procedurami bezpieczeństwa, które zostały zaakceptowane przez Sanepid. Trenujemy w małych grupach, zachowujemy przerwy między zajęciami i dochowujemy wszelkiej staranności w realizacji procedur.

W związku z tym, że mamy świadomość wprowadzenia kolejnych ograniczeń w trakcie trwania miesiąca, przedstawiamy Państwu plan działania.

Przede wszystkim zależy nam na tym, żeby stale, niezależnie od sytuacji zachęcać dzieci do aktywności. Wiemy jak ważna jest regularność, podkręcanie pasji do sportu oraz podtrzymywanie kontaktu między uczestnikami grup.

Na wiosnę, z większością dzieci trenowaliśmy ONLINE i wspólnie działaliśmy w ramach akcji Grow at Home. Zajęcia odbywały się za pośrednictwem aplikacji ZOOM, która umożliwia kontakt w czasie rzeczywistym – uczestnicy zajęć widzą trenera, trener może odpowiadać na pytania i zobaczyć jak uczestnicy wykonują dany ruch czy ćwiczenie. Nawet jak mają Państwo sceptyczną opinię na temat szkolnych zajęć online, warto spróbować treningów Grow at Home 🙂

 

W związku z tym, jeżeli zajdzie konieczność tymczasowego zawieszenia naszych zajęć na sali, to proponujemy następujące rozwiązania:

Treningi taneczne:

Formacje: Grow Blue, Grow Squad, Grow Kids, Grow Basic, Teens oraz grupa Breakdance

  • W ramach wykupionych karnetów treningi będą odbywały się za pośrednictwem aplikacji Zoom. Program formacji będzie kontynuowany. W wyjątkowych sytuacjach, jeżeli dziecko nie będzie mogło brać udziału w kursie w formie ONLINE, będziemy indywidualnie szukać innych rozwiązań (Voucher* / Nauka za pośrednictwem filmików).

Grupy maluszków: Balet, Balet / Jazz, Zumba Kids

  • W ramach wykupionych karnetów przez tydzień będziemy trenować za pośrednictwem aplikacji Zoom, a następnie będziemy zbierać deklaracje ile osób będzie chętnych na kontynuację ONLINE, a ile osób tymczasowo rezygnuje z zajęć i zdecyduje się na Voucher*.

Treningi akrobatyki:

Akrobatyka / Gimnastyka:

  • Opcja 1: Treningi Grow at Home za pośrednictwem aplikacji Zoom.
  • Opcja 2: Tymczasowa rezygnacja z zajęć. Otrzymują Państwo Voucher*.

Akro mini:

  • Opcja 1: Treningi Grow at Home za pośrednictwem aplikacji Zoom.
  • Opcja 2: Tymczasowa rezygnacja z zajęć. Otrzymują Państwo Voucher*.

Treningi akrobatyki przygotowane w ramach Grow at Home mają inną formę niż zajęcia na sali. Oczywiście, dzieci podczas treningów na żywo trenują na AirTracku, materacach i mają zdecydowanie więcej przestrzeni do ćwiczeń. W domu nie jest to możliwe, więc zajęcia online mają inny, dopasowany do sytuacji program.

Skupiamy się na ćwiczeniach wzmacniających, rozciągających, koordynacyjnych. Program zawiera różnorodne ćwiczenia, które pomagają technicznie dopracować elementy, które dzieci ćwiczą u nas na sali.

Voucher: Jeżeli będą Państwo decydowali się na Voucher to wartość voucher’a będzie równa wysokości kwoty nieodbytych zajęć (np. w przypadku zamknięcia Grow Academy na dwa tygodnie Voucher wyniesie 50 zł). Voucher będzie można wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy od dnia ponownego otwarcia Grow Academy.

Oczywiście są to jak na razie tylko możliwe scenariusze, ale ze względu na dynamicznie zmieniającą sytuację musimy być gotowi na różne możliwości.
Jak na razie widzimy się na zajęciach na żywo.

Grupa Grow Blue, Grow Squad, Grow Kids trenuje tak jak w zeszłym tygodniu – hybrydowo czyli na żywo i na ZOOM’ie.

 

Pozdrawiamy!
Grow Team

Top