Ada Szymańska

STREET DANCE

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2009 roku. Od tamtego czasu jest to jej największa pasja.
W tańcu stawia na łączenie streetowych stylów ze stylem komercyjnym. Na swojej drodze tanecznej starała się rozwijać równocześnie w komercyjnym New Age’u jak i w Hip Hopie czy Housie. Wierzy, że łączenie tych dwóch światów kreuje nową jakość ruchu. W tańcu ceni sobie wolność, kreatywność oraz stałą możliwość rozwoju.

Zaczynała od brania udziału w zawodach tanecznych takich jak Rytm Ulicy, Spontan czy Wirująca Strefa W poszukiwaniu nowych inspiracji uczestniczyła w różnych warsztatach i obozach tanecznych (m.in. SDA Camp, SDK, I’M IN, GDM). W 2015 odwiedziła Los Angeles i trenowała w legendarnych studiach Debbie Reynolds oraz Movement Lifestyle. Regularnie trenuje pod okiem najlepszych polskich instruktorów (BGT Tour, Blckcat). Od 2017 roku na stałe pracuje z dziećmi oraz tańczy na trasie koncertowej piosenkarki Sylwii Lipki. Taniec to dla niej przede wszystkim radość i źródło wiecznej inspiracji.

Na co dzień swoją pasję łączy ze studiowaniem na SGH.

Chcesz się rozwijać razem z nami?

Nie zastanawiaj się. Wypełnij formularz i zapisz się na zajęcia już teraz!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowo-handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.
TakNie

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Monika Gęborys prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Grow Academy Monika Gęborys (Łomianki, ul. Żywiczna 16a, 05-092, tel.: +48 502-451-601, adres e-mail: [email protected], NIP 1182040565, REGON 362478304). Użycie niniejszego formularza kontaktowego np. do zapisania się na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu oraz Polityki prywatności i cookies GROW ACADEMY, dostępnych na stronie www.growacademy.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu zapisu na zajęcia, realizacji oferowanych usług, marketingowo-handlowym, a także w celach wynikających z przepisów prawa, do czasu ustania celu dla którego zostały zebrane albo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, w zależności co nastąpi pierwsze. Osoba podająca swoje dane ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzania danych osobowych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Osoba, której dane są przetwarzane, ma także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

Top