Artem Kryvda

AKROBATYKA | BREAKDANCE

Student Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.

Zajmuje się tańcem breakdance od najmłodszych lat, wybierając ten styl tańca urzekła go możliwość wykazania się pod względem oryginalności i trudności wykonywanych kroków. Wykonując pokazy w szkołach zarażał swoją pasją wszystkich rówieśników, tak samo został zarażony pasją do akrobacji.

Wszystko zaczęło się od nauki stania na rękach, po latach akrobatyka została nierozłączną częścią jego życia. Chęć zachęcania dzieci do aktywnego spędzania czasu zrodziła w nim pasję nauczania. Artem spełnia się ucząc dzieci akrobacji, tańca breakdance jak i skakania na trampolinach w parku, którym pracuje na co dzień.

Każde wakacje spędza jeżdżąc na obozy akrobatyczne jako trener i wychowawca kolonijny.

Chcesz się rozwijać razem z nami?

Nie zastanawiaj się. Wypełnij formularz i zapisz się na zajęcia już teraz!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowo-handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.
TakNie

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Monika Gęborys prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Grow Academy Monika Gęborys (Łomianki, ul. Żywiczna 16a, 05-092, tel.: +48 502-451-601, adres e-mail: [email protected], NIP 1182040565, REGON 362478304). Użycie niniejszego formularza kontaktowego np. do zapisania się na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu oraz Polityki prywatności i cookies GROW ACADEMY, dostępnych na stronie www.growacademy.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu zapisu na zajęcia, realizacji oferowanych usług, marketingowo-handlowym, a także w celach wynikających z przepisów prawa, do czasu ustania celu dla którego zostały zebrane albo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, w zależności co nastąpi pierwsze. Osoba podająca swoje dane ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzania danych osobowych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Osoba, której dane są przetwarzane, ma także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

Top