Damian Hoang

AKROBATYKA

Trener Akrobatyki/Gimnastyki w warszawskim parku trampolin. Student Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. W wolnych chwilach bawi się w tworzenie stron internetowych i montowanie filmów.

Swoją przygodę z akrobatyka rozpoczął w szkole podstawowej. Ma 13-to letnie doświadczenie. Uczestniczył w wielu zawodach między innymi w Mistrzostwach Polski Seniorów, gdzie zajął 1 miejsce.

Na swoich zajęciach skupia się na opanowaniu do perfekcji podstaw, aby w dalszych etapach treningu kursanci mogli doskonalić swoje umiejętności poprzez coraz trudniejsze oraz bardziej zaawansowane elementy akrobatyki. Nieodzownym elementem zajęć jest prawidłowe rozciągnięcie kursantów, co jest niezbędne do efektywnego treningu.
Jest otwartą osoba, która łatwo i szybko nawiązuje bardzo dobry kontakt z kursantami.

Chcesz się rozwijać razem z nami?

Nie zastanawiaj się. Wypełnij formularz i zapisz się na zajęcia już teraz!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowo-handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.
TakNie

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Monika Gęborys prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Grow Academy Monika Gęborys (Łomianki, ul. Żywiczna 16a, 05-092, tel.: +48 502-451-601, adres e-mail: [email protected], NIP 1182040565, REGON 362478304). Użycie niniejszego formularza kontaktowego np. do zapisania się na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu oraz Polityki prywatności i cookies GROW ACADEMY, dostępnych na stronie www.growacademy.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu zapisu na zajęcia, realizacji oferowanych usług, marketingowo-handlowym, a także w celach wynikających z przepisów prawa, do czasu ustania celu dla którego zostały zebrane albo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, w zależności co nastąpi pierwsze. Osoba podająca swoje dane ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzania danych osobowych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Osoba, której dane są przetwarzane, ma także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

Top