Elwira Cichocka – Wolska

TANIEC NOWOCZESNY | ZUMBA KIDS

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, licencjonowana instruktorka ZUMBA Fitness, ZUMBA Kids oraz instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością TANIEC.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Od 6 lat regularnie prowadzi zajęcia taneczne w centrach kultury, szkołach tańca i przedszkolach a także pracuje z dziećmi jako animator czasu wolnego.

Zajęcia taneczne prowadzonych przez Elwirę to połączenie dobrej zabawy, ćwiczeń ogólnorozwojowych i prostych układów tanecznych. Podczas treninów dzieci poprawiają swoją kondycję fizyczną, uczą się koordynacji, równowagi, pracy w grupie, poznają podstawowe kroki i figury taneczne a przede wszystkim świetnie się bawią i dają ujście swojej niespożytej energii!

Chcesz się rozwijać razem z nami?

Nie zastanawiaj się. Wypełnij formularz i zapisz się na zajęcia już teraz!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowo-handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.
TakNie

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Monika Gęborys prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Grow Academy Monika Gęborys (Łomianki, ul. Żywiczna 16a, 05-092, tel.: +48 502-451-601, adres e-mail: [email protected], NIP 1182040565, REGON 362478304). Użycie niniejszego formularza kontaktowego np. do zapisania się na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu oraz Polityki prywatności i cookies GROW ACADEMY, dostępnych na stronie www.growacademy.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu zapisu na zajęcia, realizacji oferowanych usług, marketingowo-handlowym, a także w celach wynikających z przepisów prawa, do czasu ustania celu dla którego zostały zebrane albo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, w zależności co nastąpi pierwsze. Osoba podająca swoje dane ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzania danych osobowych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Osoba, której dane są przetwarzane, ma także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

Top