Ewa Wieczorek

BALET | GIMNASTYKA

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie.

Ukończyła Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie. Była tancerka Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej a aktualnie tancerka w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego.

Specjalizuje się w technice tańca klasycznego, jazzowego i rewiowego.Umiejętności taneczne rozwijała pod okiem takich pedagogów jak: A. Linnik, S. Basalaev, Ł. Gruziel, A. Dziurosz, M. Piróg, E. Raczyńska- Warzec, T. Kulka- Kurpiowska, H. Chojnacka. Występowała m.in. na scenie Teatru Wielkiego i Narodowego, Opery Novej w Bydgoszczy, Filharmonii Krakowskiej oraz scenie Teatru Polskiego. Brała udział w wielu projektach tanecznych m.in. „John Cranko – Schule & Friends” w Stuttgarcie, „Nadzwyczajna Gala Tenorów” w Sali Kongresowej, „Szagiery operetkowe i nie tylko”, Triumph Inspirations Award, „Orchidea” festiwal piosenki międzywojennej im. Wiery Gran, „W 90 dni dokoła Szymona” w Teatrze Żydowskim.

Chcesz się rozwijać razem z nami?

Nie zastanawiaj się. Wypełnij formularz i zapisz się na zajęcia już teraz!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowo-handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.
TakNie

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Monika Gęborys prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Grow Academy Monika Gęborys (Łomianki, ul. Żywiczna 16a, 05-092, tel.: +48 502-451-601, adres e-mail: [email protected], NIP 1182040565, REGON 362478304). Użycie niniejszego formularza kontaktowego np. do zapisania się na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu oraz Polityki prywatności i cookies GROW ACADEMY, dostępnych na stronie www.growacademy.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu zapisu na zajęcia, realizacji oferowanych usług, marketingowo-handlowym, a także w celach wynikających z przepisów prawa, do czasu ustania celu dla którego zostały zebrane albo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, w zależności co nastąpi pierwsze. Osoba podająca swoje dane ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzania danych osobowych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Osoba, której dane są przetwarzane, ma także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

Top