Akademia rozwoju dzieci i młodzieży

Justyna Orzechowska

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat. W wieku 13 lat dołączyła do Teatru Tańca i Muzyki Tintilo, z którym zaprezentowała się w takich spektaklach jak : „Przygody Sary”, „Obcy”, „Świat Bastiana”.

Od 2012 roku związana była z zespołem Focus, w którym kształciła się pod okiem Piotra Jeznach. Razem z zespołem zdobyła wiele nagród na krajowych i międzynarodowych mistrzostwach IDO oraz ZNTS. W ubiegłym roku ukończyła Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną uzyskując tytuł pedagoga tańca.

Obecnie studentka studiów magisterskich na kierunku pedagog tańca i choreograf. W pracy z dziećmi stawia na ich ciągły rozwój i dobrą energię.

Justyna poprowadzi zajęcia baletowe dla maluszków oraz Modern Jazz dla dzieci.

Balet – zajęcia dla maluszków  w wieku 4-6 lat.
Na zajęciach dzieci nauczą się podstaw tańca klasycznego i jego terminologii.
Taniec klasyczny jest podstawą innych stylów tańca takich jak : jazz czy taniec współczesny. Regularne treningi uczą poprawnej postawy ciała – pełnej gracji i wdzięku.
Dodatkowo dzieci będą miały okazję rozwinięcia poczucia rytmu oraz poprawy elastyczności ciała poprzez ćwiczenia rozciągające.

Modern Jazz – zajęcia łączące modern z elementami tańca jazzowego. Uczestnicy zajęć będą mieli możliwość poznania fachowej terminologii, nauczenia się różnorodnych choreografii podpartych wcześniejszą nauką techniki. Zajęcia rozwijają umiejętność koordynacji, kształtują poczucie rytmu, pomagają wyrażać emocje. Treningi składają się z solidnej rozgrzewki, ćwiczeń technicznych, nauce choreografii oraz rozciąganiu ciała w celu uzyskania większej jego elastyczności.
Dodatkowo zajęcia Modern Jazz rozwijają kreatywność dzieci poprzez ćwiczenia improwizacyjne.

 

Chcesz się rozwijać razem z nami?

Nie zastanawiaj się. Wypełnij formularz i zapisz się na zajęcia już teraz!


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Monika Gęborys prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Grow Academy Monika Gęborys (Łomianki, ul. Żywiczna 16a, 05-092, tel.: +48 502-451-601, adres e-mail: [email protected], NIP 1182040565, REGON 362478304). Użycie niniejszego formularza kontaktowego np. do zapisania się na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu oraz Polityki prywatności i cookies GROW ACADEMY, dostępnych na stronie www.growacademy.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu zapisu na zajęcia, realizacji oferowanych usług, marketingowo-handlowym, a także w celach wynikających z przepisów prawa, do czasu ustania celu dla którego zostały zebrane albo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, w zależności co nastąpi pierwsze. Osoba podająca swoje dane ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzania danych osobowych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Osoba, której dane są przetwarzane, ma także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

Top