Klaudia Zaręba

HIP HOP CHOREO

Klaudia to młoda i ambitna tancerka, choreograf i instruktor tańca. Od najmłodszych lat związana jest z tańcem w stylach hip hop, hip hop choreografia, jazz i disco dance. Hip hop najdłużej pozostał w jej sercu, dlatego dalej rozwija się w technikach tego stylu i właśnie z niego prowadzi swoje zajęcia taneczne. Ciągłe podróże są dla niej odpoczynkiem i pracą, a także inspiracją.

Szkoliła się na salach tanecznych w najlepszych szkołach tańca na świecie, między innymi w Broadway Dance Center w Nowym Jorku, czy Debbie Reynolds Legacy Studio, Millenium Dance Complex w Los Angeles. Brała udział w wielu projektach tanecznych polskich i zagranicznych artystów. Jako tancerka wystąpiła między innymi w teledyskach zespołu Afromental „Mental House”, Margaret „Cool Me Down”, czy Natalii Szroeder „Parasole”.

Występowała na żywo między innymi w Musicalu „Grease – Nowe Pokolenie”, brała udział w tanecznym otwarciu UEFA w 2012 roku, była tancerką w telewizyjnym programie „Taniec z Gwiazdami”, a także na prezentacji produktów Sephora. Występowała w telewizji śniadaniowej „Dzień Dobry TVN” z grupą tańca nowoczesnego oraz jako tancerka wokalistki Anety Gąsiewicz. Tańczyła również na otwarciu Gali Expo promującą markę Mercedes, i podczas promocji marki produktów Douglas w 2018 roku. Oprócz tego Klaudia zajęła III miejsce kategorii hip hop w XVI Pucharze Warmii i Mazur, V i III miejsce kategorii hip hop na kolejno 9 i 10 Turnieju World Dance Week w Mikołajkach w 2009 i 2010 roku a także II w otwartym pucharze Polski w tańcu hip hop w Inowrocławiu. Szkoliła się w różnych projektach tanecznych między innymi: Blackcat Experience Project – szkoleniu taneczno artystycznym w latach 2017- 2018.

Klaudia jest zawsze chętna do pracy z masą pomysłów i pozytywną energią. Zaraża pasją do tańca i uwielbia uczyć.

Top