Michalina Lamprecht

STREET DANCE

Tancerka, Choreograf, Instruktor tańca. Z tańcem związana od najmłodszych lat.

Pierwsze kroki taneczne stawiała w wieku 10 lat w Szkole Tańca JAST. Szkoliła się w wielu technikach tańca między innymi hip hop, jazz, modern. Była członkini West Point Crew. Aktualnie członkini pierwszej grupy waackingowej w Polsce PUNIE CREW. Brała udział w wielu zawodach i warsztatach waackingowych w Polsce, Europie i Nowym Jorku. Szkoliła się na warsztatach u najlepszych instruktorów z Polski i zza granicy. High heels to styl tańca, który uwielbia i poświęca mu wiele czasu i serca. W czasie pobytu w USA szkoliła się u najlepszych instruktorów, była między innymi uczestniczką programu Aishy Francis i Kiiry Harper w Los Angeles.

Aktualnie prowadzi warsztaty high heels w Polsce oraz regularne zajęcia w szkole tańca Point Dance Studio oraz autorskie programy nauki tańca high heels online. Ma na swoim koncie wielokrotne sukcesy z grupami tanecznymi PUNIE CREW i WEST POINT. Wystąpiła między innymi w takich komercyjnych produkcjach: klip promujący kolekcję odzieży Roberta Kupisza, pokaz taneczny w programie „Taniec z gwiazdami” z Point Dance Studio, występ telewizyjny z Dawidem Kwiatkowskim, udział w telewizyjnych produkcjach „The Four” i „Star Voice” z grupą taneczną NEXT, udział w teledyskach takich artystów jak Sylwia Lipka, Sylwia Grzeszczak, Carla Fernandes, udział w scenach tanecznych serialu „Bodo”.

Michalina jest osoba kreatywną, nieustannie doskonalącą swój warsztat taneczny, pełną energii, uśmiechu i co najważniejsze kocha dzielić się swoją pasją.

Top