Monika Gęborys

STREET DANCE

Tancerka, instruktorka , absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Założycielka Grow Academy i organizatorka warsztatów Grow Project. Choreograf i trener formacji. Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu pokazów grup dziecięcych i młodzieżowych. Specjalizuje się w takich stylach jak: Hip-HopHouseDancehall.

Swoją karierę taneczną rozpoczęła w wieku 7 lat. Aktualnie tańczy w ekipie BARE BADNESS prowadzonej przez Agnieszkę Morko (zwyciężczyni  polskich eliminacji do Dancehall International). W swojej karierze tanecznej reprezentowała m.in. grupę 4REAL założoną przez jurorkę programu Got to Dance – Anię „Youyę” Jujkę.

Monika uczestniczy w warsztatach organizowanych w Polsce i zagranicą. Rozwija swoje umiejętności taneczne pod okiem takich tancerzy jak:  Global Bob (Jamajka), Carolina Mercado (Brazylia), Hiro (Japonia), Rabah (Francja), czy Oriana Melendez (Hiszpania). Bierze udział w zawodach m.in: Mash it up Dancehall Contest, Dancehall or Die, czy Wirująca Strefa.

Na swoich zajęciach Monika zaraża pozytywną energią, a przez swoją kreatywność i charyzmę inspiruje tancerzy w każdym wieku do dalszego rozwoju tanecznego.

Chcesz się rozwijać razem z nami?

Nie zastanawiaj się. Wypełnij formularz i zapisz się na zajęcia już teraz!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowo-handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.
TakNie

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Monika Gęborys prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Grow Academy Monika Gęborys (Łomianki, ul. Żywiczna 16a, 05-092, tel.: +48 502-451-601, adres e-mail: [email protected], NIP 1182040565, REGON 362478304). Użycie niniejszego formularza kontaktowego np. do zapisania się na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu oraz Polityki prywatności i cookies GROW ACADEMY, dostępnych na stronie www.growacademy.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu zapisu na zajęcia, realizacji oferowanych usług, marketingowo-handlowym, a także w celach wynikających z przepisów prawa, do czasu ustania celu dla którego zostały zebrane albo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, w zależności co nastąpi pierwsze. Osoba podająca swoje dane ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzania danych osobowych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Osoba, której dane są przetwarzane, ma także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

Top