Monika Gęborys

STREET DANCE

Tancerka, instruktorka , absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Założycielka Grow Academy i organizatorka warsztatów Grow Project. Choreograf i trener formacji. Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu pokazów grup dziecięcych i młodzieżowych. Specjalizuje się w takich stylach jak: Hip-HopHouseDancehall.

Swoją karierę taneczną rozpoczęła w wieku 7 lat. Aktualnie tańczy w ekipie BARE BADNESS prowadzonej przez Agnieszkę Morko (zwyciężczyni  polskich eliminacji do Dancehall International). W swojej karierze tanecznej reprezentowała m.in. grupę 4REAL założoną przez jurorkę programu Got to Dance – Anię „Youyę” Jujkę.

Monika uczestniczy w warsztatach organizowanych w Polsce i zagranicą. Rozwija swoje umiejętności taneczne pod okiem takich tancerzy jak:  Global Bob (Jamajka), Carolina Mercado (Brazylia), Hiro (Japonia), Rabah (Francja), czy Oriana Melendez (Hiszpania). Bierze udział w zawodach m.in: Mash it up Dancehall Contest, Dancehall or Die, czy Wirująca Strefa.

Na swoich zajęciach Monika zaraża pozytywną energią, a przez swoją kreatywność i charyzmę inspiruje tancerzy w każdym wieku do dalszego rozwoju tanecznego.

Top