Akademia rozwoju dzieci i młodzieży

Piotr Chojnacki

Tancerz, choreograf, pasjonat ekstremalnych doznań. Absolwent Informatyki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Interesują go nowinki techniczne, a wolnych chwilach tworzy strony internetowe.

Swoją przygodę z tańcem breakdance rozpoczął ok. 10 lat temu. Jako mały chłopiec z niebywałą ilością energii lubił robić coś czego nie potrafiły inne dzieci. Zaczęło się od chodzenia na rękach, a zakończyło na poważnym zaangażowaniu w taniec, które trwa do dzisiaj.

Pierwsze zetknięcie z tym tańcem miało miejsce w czasach szkoły podstawowej podczas pokazu tanecznego jednej z pierwszych ekip bboy’owych w Polsce – Scrap Beat. Początki nauki tańca breakdance były trudne, ponieważ do większości rzeczy starał się dochodzić samodzielnie.

W późniejszym czasie Piotr szlifował swoje umiejętności w Studio tańca Ready to Battle pod okiem członków ekipy RTB (BBoy Blow, Bboy Hefo, Bboy Rafson, Bboy Snake) czy w Egurrola Dance Studio pod okiem Bboya Bartazza. Ponadto Piotr uczestniczył w wielu warsztatach tanecznych prowadzonych m.i. przez ekipę Ghost Crew (Bboy Freeze), Wanted (Bboy Junior).

Jako członek ekipy tanecznej Mighty Breakers brał udział w wielu imprezach i zawodach takich jak: Stylowe uderzenie, Wirująca Strefa, Master of Class czy Warsaw Challenge.

Na swoich zajęciach Piotr poza nauką tańca breakdance stara się również odpowiednio przygotować kursantów do wysiłku fizycznego poprzez różnego rodzaju ćwiczenia gimnastyczno-siłowe oraz rozciąganie, które pozwalają na lepszą kontrolę podczas treningów oraz poznanie możliwości własnego ciała.

Chcesz się rozwijać razem z nami?

Nie zastanawiaj się. Wypełnij formularz i zapisz się na zajęcia już teraz!


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Monika Gęborys prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Grow Academy Monika Gęborys (Łomianki, ul. Żywiczna 16a, 05-092, tel.: +48 502-451-601, adres e-mail: [email protected], NIP 1182040565, REGON 362478304). Użycie niniejszego formularza kontaktowego np. do zapisania się na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu oraz Polityki prywatności i cookies GROW ACADEMY, dostępnych na stronie www.growacademy.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu zapisu na zajęcia, realizacji oferowanych usług, marketingowo-handlowym, a także w celach wynikających z przepisów prawa, do czasu ustania celu dla którego zostały zebrane albo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, w zależności co nastąpi pierwsze. Osoba podająca swoje dane ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzania danych osobowych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Osoba, której dane są przetwarzane, ma także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

Top