Zapisy na sezon 2023/2024

Startujemy z zapisami na nowy sezon w Grow Academy

Nasi stali klienci mają pierwszeństwo zapisów w terminie zerowym, czyli od poniedziałku 21.08 do środy 23.08.
Później startujemy z otwartymi zapisami dla nowych klientów, którzy już dopytują nas o miejsca w grupie.

Będziemy wdzięczni za możliwie szybkie zapisy na zajęcia, żebyśmy mogli zagwarantować dzieciom miejsca w grupach, zanim ogłosimy otwarte zapisy.

Podsumowując poprzedni sezon chcemy Państwu bardzo podziękować za ogrom wsparcia, tak liczną obecność na naszych zajęciach i wszystkie polecenia. To dzięki Wam Grow Academy tak pięknie się rozwija.
Dziękujemy

Poniżej kilka bardzo ważnych spraw organizacyjnych:

1. Zgłaszanie nieobecności na zajęciach

Dostajemy od Państwa sygnały, że zdarza Wam się polować na miejsce na odrabianie zajęć.

Prosimy o zgłaszanie nieobecności w każdym przypadku, również gdy nie planują Państwo odrobić zajęć. Nawet jak nieobecność zostanie zgłoszona za późno (mniej niż 2h przed zajęciami) to umożliwi to innej osobie wejście na zajęcia.

2. Zmiany w cenniku

Od września następują zmiany cen kursów Grow Academy.

Ceny większości kursów zostały zwiększone o 5 zł za zajęcia.

Od początku powstania Grow Academy staramy się oferować jak najwyższą jakość. Nasz team tworzą doświadczeni instruktorzy. Dbamy o nasz zespół, profesjonalny sprzęt oraz miejsce, w którym odbywają się nasze zajęcia. Mamy nadzieję, że będzie to zmiana akceptowalna.

Wiedząc jednak, że część dzieci chodzi do nas częściej niż raz w tygodniu – dla osób, które w tym sezonie wybiorą 2 lub więcej kursów Grow Academy dla tego samego dziecka, cena pozostanie bez zmian względem zeszłego sezonu. Mamy nadzieję, że taka opcja umożliwi dzieciom udział w naszych zajęciach tak często jak tego potrzebują.

Szczegółowy cennik zajęć: www.growacademy.pl/cennik

Rodzaj zajęćCena przy wyborze jednego kursu Grow AcademyPrzy wyborze dwóch kursów Grow Academy dla tego samego dziecka
Zajęcia 30 min.120 zł / 4 zajęcia120 zł / 4 zajęcia
Zajęcia 45 min.140 zł / 4 zajęcia120 zł / 4 zajęcia
Zajęcia 60 min.

3. Sprawdzanie zaległości

W związku ze zmianami w cenniku nie będziemy w stanie wysyłać Państwu indywidualnych wiadomości SMS z kwotą za dany miesiąc. Aby samodzielnie sprawdzić zaległość za dany miesiąc prosimy o korzystanie z systemu ActiveNow. Na swoim indywidualnym koncie każda osoba będzie miała wyświetloną automatycznie wyliczoną zaległość.
Bardzo prosimy o dokonywanie płatności zgodnie z kwotą wyświetloną w panelu klienta ActiveNow. Pozwoli nam to uniknąć dodatkowej i czasochłonnej pracy związanej z księgowaniem nadpłat.

4. Zapisy na zajęcia

W wiadomości sms otrzymali Państwo propozycje grup na ten sezon.
Zapisy na zajęcia odbywają się przez formularz poniżej.

  • Jeżeli chcą Państwo wybrać dodatkowe zajęcia (np. dziecko wcześniej chodziło na akrobatykę, a teraz chce też dołączyć do grupy tanecznej), to w formularzu jest na to miejsce. Na podstawie zgłoszenia i opisanego wcześniejszego doświadczenia zaproponujemy odpowiednią, dodatkową grupę.
  • Jeżeli chcą Państwo zapisać dziecko np. na zajęcia akrobatyki drugi raz w tygodniu, to też prosimy o zawarcie tego w formularzu. Prześlemy Państwu dostępne propozycje.

Na wszystkie zgłoszenia odpowiemy mailowo, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia na zajęciach

Top