Najczęściej zadawane pytania

 

Na wszystkie zajęcia prosimy zabierać wodę do picia

Street Dance:
Legginsy lub wygodne spodnie dresowe, t-shirt, sportowe buty na zmianę używane wyłącznie na salach ćwiczeń.

Balet / Jazz
Legginsy lub zestaw: spódniczka i wygodne rajstopy, t-shirt, baletki lub skarpetki

Akrobatyka:

Legginsy lub wygodne spodnie dresowe, t-shirt, skarpetki (najlepiej antypoślizgowe).

Koniecznie! Gumka do włosów.

Wisiorki / kolczyki ze względów bezpieczeństwa należy obowiązkowo zdjąć przed zajęciami.

Większość z Państwa używa już naszego systemu do zarządzania zajęciami, ale przesyłamy ponownie krótką instrukcję.

Na Państwa adresy e-mail wysłaliśmy zaproszenie do rejestracji w systemie ActiveNow, który umożliwi Państwu zgłoszenie nieobecności, odrabianie zajęć, sprawdzenie wysokości zaległości oraz zapisy na dodatkowe warsztaty Grow Academy. Prosimy o rejestrację w systemie.

Jeżeli nie otrzymali Państwo maila prosimy o wiadomość na [email protected].

Dla pewności prosimy koniecznie o sprawdzenie folderów Oferty / Powiadomienia / SPAM.

Jeżeli mają Państwo już konto w ActiveNow, to tutaj znajduje się instrukcja połączenia kont z różnych zajęć pozalekcyjnych:

https://help.activenow.io/knowledgebase/jak-zmienic-uzytkownikow-korzystajac-z-menu-zmiany-roli/

W celu sprawdzenia jak wyglądają zajęcia Grow Academy proponujemy pierwszą, jednorazową lekcję bez konieczności wpłaty za miesięczny karnet (koszt taki jak cena jednostkowa). Cennik znajduje się na stronie CENNIK. Wszystkie opłaty w cenniku dotyczą jednego uczestnika zajęć.

Wszystkie osoby, które zostały zapisane na zajęcia stają się automatycznie stałymi uczestnikami zajęć do końca sezonu (do końca czerwca 2023). W przypadku rezygnacji z zajęć prosimy koniecznie o wiadomość na [email protected] w ciągu 3 dni od daty pierwszych zajęć. W przypadku braku informacji o rezygnacji stała opłata za zajęcia zostanie naliczona.

Termin płatności to 5 dzień danego miesiąca. Płatność odbywa się z góry za wszystkie lekcje w miesiącu. Prosimy o przestrzeganie tego terminu.

SMS o wysokości płatności za dany miesiąc otrzymują Państwo na początku miesiąca (kwota to: ilość zajęć w miesiącu danej grupy razy kwota jednostkowa za zajęcia).
Wysokość zaległości mogą Państwo też sprawdzać samodzielnie w systemie ActiveNow.
Płatność za zajęcia odbywa się przelewem, w tytule przelewu proszę wpisać:
Imię i nazwisko dziecka, miesiąc za który Państwo płacą

Numer konta znajduje się na stronie CENNIK.

Płatność odbywa się z góry za wszystkie lekcje w miesiącu. Nie ma możliwości odliczania nieobecności, ale jest możliwość odrabiania zajęć. Nieobecność proszę zgłosić minimum 2h przed za pośrednictwem swojego konta w systemie ActiveNow (ze względów organizacyjnych nie przyjmujemy zgłoszeń nieobecności w inny sposób, niż za pośrednictwem systemu).

Prosimy o zgłaszanie nieobecności nawet jak nie planują Państwo odrobić zajęć – dzięki temu inna osoba będzie mogła w tym dniu przyjść na odrabianie.

Można odrobić maksymalnie 15 zajęć w ciągu trwania całego sezonu (od września do końca czerwca). Odrabianie możliwe jest w ciągu 60 dni na innych zajęciach, niż dziecko jest zapisane. Dostępne opcje odrobienia wyświetlają się w systemie ActiveNow.

Uczestnik ma prawo do odpracowania nieobecności tylko i wyłącznie w przypadku posiadania aktywnego karnetu na zajęcia. O aktywnym uczestnictwie decyduje opłacony karnet za dany miesiąc zajęć oraz zapis do danej grupy. Rezygnacja z uczestnictwa w regularnych zajęciach jest jednoznaczna z rezygnacją z nieodrobionych dotychczas nieobecności.

Jeżeli nieobecność zostanie zgłoszona prawidłowo (minimum 2 h przed konkretnymi zajęciami za pośrednictwem systemu ActiveNow), to pojawi się Państwu w systemie opcja odrobienia zajęć..
Odrabianie możliwe jest w ciągu 60 dni na innych zajęciach, niż dziecko jest zapisane. Dostępne opcje odrobienia wyświetlają się w systemie ActiveNow.

Uczestnik ma prawo do odpracowania nieobecności tylko i wyłącznie w przypadku posiadania aktywnego karnetu na zajęcia. O aktywnym uczestnictwie decyduje opłacony karnet za dany miesiąc zajęć oraz zapis do danej grupy. Rezygnacja z uczestnictwa w regularnych zajęciach jest jednoznaczna z rezygnacją z nieodrobionych  dotychczas nieobecności.

UWAGA!
Proszę pamiętać, że każda grupa pracuje w swoim tempie i liczne nieobecności dezorganizują pracę grup. Prosimy, żeby opcja odrabiania była wykorzystywana tylko w wyjątkowych sytuacjach.
Możliwość odrabiania jest zależna od ilości dostępnych miejsc w grupach. Jeżeli w danej grupie jest maksimum uczestników, to opcja odrabiania pojawi się dopiero jak inna osoba zgłosi nieobecność na konkretnych zajęciach.

W Grow Academy nie udostępniamy możliwości oglądania zajęć. Z doświadczenia wiemy, że dzieci koncentrują się dużo lepiej jak zostają same na zajęciach. Jeżeli dziecko jest pierwszy raz na tego typu zajęciach, to prosimy o poczekanie w trakcie zajęć w pobliżu (zawołamy Państwa w przypadku problemów, czy bardzo dużej tęsknoty). Na sali mamy ograniczoną ilość miejsca, które w pełni wykorzystujemy w trakcie treningów. Proszę pamiętać, że cały czas działamy w zaostrzonym rygorze sanitarnym. Rodziców prosimy, żeby w miarę możliwości czekali na dzieci na dole, przed wejściem na schody.

Nasze zajęcia trwają cały sezon, czyli od września do końca czerwca. W tym czasie wszystkie osoby zapisane na poszczególne kursy mają zarezerwowane miejsce w grupach i obowiązują comiesięczne opłaty za zajęcia.

Prosimy pamiętać, że obowiązkiem rodzica / prawnego opiekuna jest poinformowanie GROW ACADEMY o rezygnacji z zajęć najpóźniej do 5 dnia rozpoczynającego się miesiąca. Informacja musi zostać przesłana w wiadomości mailowej na [email protected] . W przypadku braku informacji opłata za karnet zostanie naliczona. Prosimy pamiętać, że nowe osoby przyjmujemy w zależności od ilości miejsc w danej grupie. Bardzo często na zajęcia GROW ACADEMY obowiązuje lista rezerwowa. Osoba, która jest na liście uczestników zajęć ma zagwarantowane miejsce w danej grupie, jeżeli jednak nie dostaniemy informacji o wypisaniu z zajęć jest to równoznaczne z blokowaniem miejsca w danej grupie i uniemożliwia to przyjęcia nowego uczestnika.

Zgłoszenia nieobecności, odrabianie zajęć, sprawdzenie wysokości zaległości – prosimy o zalogowanie na  konto ActiveNow, tam znajdą Państwo wszystkie informacje.

W sprawach dotyczących zmian, rezygnacji, nowych zapisów oraz pytań dotyczących zajęć poprosimy o wiadomość mailową na [email protected]

Jest to nasz jedyny kanał komunikacji w sprawach organizacyjnych.
Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

W bardzo pilnych sprawach jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach:

poniedziałek 16:30-19:30
wtorek 16:30-19:30
środa 16:30-19:00
czwartek 16:30-19:00
piątek 16:30-18:30

 

Bardzo dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia na zajęciach!

Grow Academy

Top