Z myślą o rozwoju potencjału Waszych dzieci…

Monika Gęborys - założycielka Grow Academy, absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, jest od lat zaangażowana  w pracę z dziećmi w różnym przedziale wiekowym.

Naszym celem jest pozytywny rozwój dzieci i młodzieży. Zajęcia Grow Academy kształcą muzykalność, kreatywność, doskonalą koordynację oraz rozwijają pamięć przez naukę różnorodnych choreografii.

Poprzez taniec i wspólne treningi dzieci uczą się różnych zachowań w grupie, nawiązują nowe znajomości i jednocześnie świetnie się przy tym bawią.

Trenerzy tańca w Grow Academy

Trenerzy akrobatyki w Grow Academy

Wspieramy pozytywny rozwój Twojego dziecka!

Wsłuchujemy się w potrzeby Waszych dzieci i wspólnie realizujemy nowe pomysły!

Rozmawiamy o wszystkich problemach i staramy się je wspólnie rozwiązywać. Dzieci czują się dzięki temu bezpiecznie. Z czasem potrafią otwarcie mówić o swoich pomysłach, czy wątpliwościach.

Skupiamy się na dobrej atmosferze w trakcie zajęć. Cały czas się uczymy, ale nie zapominamy o tym, że taniec to przede wszystkim zabawa i pozytywna energia!

 

Profesjonalne warunki do treningów!

Wszechstronne sale, na których odbywają się zajęcia Grow Academy są wyposażone w duże lustra, które pomagają w nauce choreografii oraz przygotowaniach do pokazów i nagrań wideo.
W salach znajdują się duże okna dzięki czemu zachowana jest odpowiednia cyrkulacja powietrza. Sale o dużej powierzchni pozwalają na swobodę nauki tańca, a sprzęt audio zapewnia nagłośnienie na odpowiednim poziomie.

Nasze sale są ponadto przygotowane do zajęć z akrobatyki. Treningi odbywają się na profesjonalnej ścieżce akrobatycznej AirGym oraz matach tatami.
Studio jest klimatyzowane, co znacznie zwiększa komfort uczestnictwa w zajęciach.

Główna siedziba GROW ACADEMY mieści się na ul. Pawłowskiej 6. Odbywają się tam regularne zajęcia taneczne, treningi akrobatyki oraz zajęcia dla dorosłych Femi Studio.

Nasze lokalizacje

Łomianki

Główna siedziba
Grow Academy
ul. Pawłowska 6

Sprawdź grafik...
Top