Z myślą o rozwoju potencjału Waszych dzieci…

Monika Gęborys - założycielka Grow Academy, absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, jest od lat zaangażowana  w pracę z dziećmi w różnym przedziale wiekowym.

Naszym celem jest pozytywny rozwój dzieci i młodzieży. Zajęcia Grow Academy kształcą muzykalność, kreatywność, doskonalą koordynację oraz rozwijają pamięć przez naukę różnorodnych choreografii.

Poprzez taniec i wspólne treningi dzieci uczą się różnych zachowań w grupie, nawiązują nowe znajomości i jednocześnie świetnie się przy tym bawią.

Trenerzy tańca w Grow Academy

Trenerzy akrobatyki w Grow Academy

Wspieramy pozytywny rozwój Twojego dziecka!

Wsłuchujemy się w potrzeby Waszych dzieci i wspólnie realizujemy nowe pomysły!

Rozmawiamy o wszystkich problemach i staramy się je wspólnie rozwiązywać. Dzieci czują się dzięki temu bezpiecznie. Z czasem potrafią otwarcie mówić o swoich pomysłach, czy wątpliwościach.

Skupiamy się na dobrej atmosferze w trakcie zajęć. Cały czas się uczymy, ale nie zapominamy o tym, że taniec to przede wszystkim zabawa i pozytywna energia!

 

Profesjonalne warunki do treningów!

Wszechstronne sale, na których odbywają się zajęcia Grow Academy są wyposażone w duże lustra, które pomagają w nauce choreografii oraz przygotowaniach do pokazów i nagrań wideo.
W salach znajdują się duże okna dzięki czemu zachowana jest odpowiednia cyrkulacja powietrza. Sale o dużej powierzchni pozwalają na swobodę nauki tańca, a sprzęt audio zapewnia nagłośnienie na odpowiednim poziomie.

Nasze sale są ponadto przygotowane do zajęć z akrobatyki. Treningi odbywają się na profesjonalnej ścieżce akrobatycznej AirGym oraz matach tatami.
Studio jest klimatyzowane, co znacznie zwiększa komfort uczestnictwa w zajęciach.

Główna siedziba GROW ACADEMY mieści się na ul. Pawłowskiej 6. Odbywają się tam regularne zajęcia taneczne, treningi akrobatyki, zajęcia dla kobiet Femi Studio oraz co miesięczne warsztaty z instruktorami GROW PROJECT.

Nasze lokalizacje

Łomianki

Główna siedziba
Grow Academy
ul. Pawłowska 6

Sprawdź grafik...

Dąbrowa Leśna

Szkoła Podstawowa
w Dąbrowie Leśnej
ul. Partyzantów 31

Sprawdź grafik...

Izabelin

Szkoła Podstawowa
ul. Wojska Polskiego 5

Sprawdź grafik...

Stare Babice

Szkoła Podstawowa
im. Henryka Sienkiewicza
ul. Polna 40

Sprawdź grafik...
Top